Základní prvky dámského šatníku

 „Malé černé“ šaty, sako, úzká sukně, tmavé kalhoty, džíny, bílé a černé tričko a v neposlední řadě bílá košile a trenčkot, to je výčet věcí, které by měly být v každé skříni. Je to ten nejlepší základ sestávající z nadčasových a navíc jednoduše kombinovatelných svršků. Za pomocí doplňků a jiných trendy kousků, na nich pak můžete postavit svůj osobitý styl.

Ale o tom až příště.

Pojďme se nyní zaměřit na jednotlivé oděvy ze základní řady.


12008

 

Bílé tričko a košile jsou jako listy bílého papíru na které můžete dle libosti vrstvit všechno, co si usmyslíte.  Prokáží vám službu při mnoha rů zných příležitostech: do kanceláře, na důležitou schůzku i na večírek. Po jasně bílé halence sáhněte vždy, když p 12709otřebujete rozzářit. Máte neumytou hlavu a unavenou pleť? Pak se čistě bílá blůza doplněná barevným hedvábným šátkem postará o to, aby si toho nikdo ani nevšiml.

Černé sako se sukní nebo s kalhotami ze stejného materiálu, to je kostým. Formálně v něm budete působit v kombinaci s bílou košilí a bez nápadných doplňků, ovšem v momentě kdy si s ním pohrajete a vyladíte ho zábavným topem, barveným páskem a výraznými botami, promění se okamžitě ve Váš osobitý outfit. Zatímco doplňky budete měnit podle trendů, příležitostí a nálad, kostým tu stále bude jako Vaše jistota.

Až se vám dostane pozvání na společenskou akci, na oslavu narozenin nebo do divadla zachrání Vás „malé černé“ šaty.

11670


 Alternativou může však být také bílá blůza v kombinaci s černou sukní nebo kalhotami. Můžete ji na večer rozepnout tak, aby svůdně vykukovala krajková podprsenka anebo byl vidět výrazný náhrdelník.

11967
A co až se ochladí? Zachrání vás trenčkot. Dvouřadový plášť je nesmrtelnou klasikou a to jak béžový tak černý.  Spolu s tímto univerzálním svrchníkem si kupujete styl. Ať si jej přehodíte přes drahý kostým či jen přepásáte přes levné šaty ze second handu, vždy budete šarmantní.

13564

Tyto oděvní kousky jsou zkrátka evergreeny. Klíčem k jejich úspěchu však je, aby byly z kvalitních materiálů a aby vám perfektně seděly. Nepodceňujte proto pečlivou zkoušku již při koupi oděvů. Správně padnoucí oděv je totiž tou nejlepší investicí do Vašeho stylu a především skvělého pocitu ze sebe sama.Sociální sítě Instagram

Ellipse CZ s.r.o.

Horní Jasenka 162
755 01 Vsetín

poptavka@ellipse.cz
+420 571 424 669

Zobrazit na mapě