Jsme

Merch
agency.

01 / 05

Navrhujeme.

02 / 05

Tvoříme.

03 / 05

Realizujeme.

04 / 05

Budujeme váš brand.

05 / 05

Už víte,
co chcete?

Nápad už máte. Teď je to na nás! Popište nám, co byste si přáli vyrobit a jak by to mělo vypadat. Do druhého dne Vám pošleme cenovou kalkulaci.

Poptávka

Poptávka

  • Přetáhněte sem soubory
01

Fér cena

Nejnižší cena nemusí být vždycky ta nejlepší.  Víte, co všechno zahrnuje cena, kterou Vám účtuje současný dodavatel? Snažíme se vždy připravit řešení odpovídající Vaší značce. Hrajeme fér!

01

Termín
dodání

Potřebujete své zboží ihned? Ano, umíme i dodávky do tří dnů. Vždy ale preferujeme stoprocentní kvalitu před rychlým, ale polovičatým řešením. Tak, abyste byli Vy i Vaši zákazníci plně spokojeni.

02
03

Kvalita

Vznikli jsme jako oděvní značka pro B2C a postupně se přesunuli na B2B trh. Kvalitu posuzujeme podle retail standardu. 1,2 reklamací z naší celkové produkce je číslo, které dokazuje, že kvalita pro nás není jen fráze. Máme propracovaný systém mezioperačních a výstupních kontrol.

03

Zkušenosti
a zázemí

Již více jak 20 let navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme kolekce oblečení. Máme vše pod vlastní střechou – designery, konstruktéry, grafiky, produkční výrobu i výrobní technologie.

04
05

Logistika
na míru

Dle charakteru zakázky Vám doporučíme nejoptimálnější druh dopravy z výroby do skladu. A je potom na Vás, jestli chcete dodat vše najednou, nebo zboží u nás naskladnit a distribuovat postupně na místa, která nám zadáte.

05

Flexibilita

Zajišťujeme komplexní služby zahrnující skladový reklamní textil v malém množství, malosériovou výrobu i velké produkce v zahraničí. Vyrábíme v ČR, EU i Asii. Destinaci výroby vybíráme podle typu zakázky a preferencí zákazníka.

06
07

Variabilita
služeb

Výrobou a dodávkou to u nás nekončí. Umíme nabídnout i speciální formy balení, fotoprodukci nebo přípravu položek k prodeji ve vašem e-shopu.

07

Šetříme Vám čas a starosti

Svěřte vše nám a tím ušetříte spoustu svého času a nákladů. Výběru modelů a jejich vývoji věnujeme stovky hodin měsíčně, protože nás to baví. Využijte našich grafiků a designérů, kteří se denně pohybují v oblasti textilu a doplňků. Průběh zakázky si můžete kdykoliv zkontrolovat online. V rámci realizace projektu máte všechny tyto služby zdarma – nekupte to 🙂

08