HC SPARTA tréninkový set

HC SPARTA tréninkový set
F50
F1
F50
F50
F1
F50
F50
F1

Kolekce funkčně zaměřených produktů je ukázkou toho, jak lze sportovní tým vybavit na trénink či jen pro přechody na sportoviště. Funkční tričko, powerstretchová mikina, bunda s kapucí a prošívaná vesta jsou pro každého sportovce výbornou výbavou.

Etiketa
Tkaná etiketa umístěná na okraji mikiny je jednoduchým typem zdobení firemních oděvů, umístěna může být prakticky kdekoliv.
Etiketa
Švy
Plochý šev spojuje díly trička tak, aby nevznikaly švy, které dráždí kůži na těle při tréninku.
Švy
Aplikace
Sítotisk sportovního trička je nejběžnější typ brandingu promo textilu. Široká škála barev a téměr neomezené možnosti umístění jsou jasným plusem pro jeho výběr.
Aplikace
Aplikace
Kruhová nášivka v barvách klubu zdobí softshellovou bundu. Vyrobit nášivku je možné v nejrůznějších tvarech i barvách.
Aplikace
Etiketa
Tkaná etiketa uvádějící veškeré potřebné údaje, včetně značky je skvělým detailem podtrhujícím propracovaný design produktu.
Etiketa
Detaily
Ploché švy a díry na palce vhodné pro tento typ sportovních mikin a jiných oděvů zajišťují nositelům maximální komfort a zabraňují vyhrnování rukávu.
Detaily
Kapsa
Kapsy na zip zajistí, že se při tréninku z kapes nic nevypadne. Navíc jsou zipy opět vyvedeny v barvách klubu a tak celkově dolaďují vzhled mikiny.
Kapsa
Taháček
Tkaný taháček v týmových barvách je opatřený plastovou koncovkou, díky které se nebude třepit. I zde se dá decentně umístit logo či barvy firmy.
Taháček

Máte zájem
o podobné řešení?

Kontaktujte nás!

Další reference

Sociální sítě Instagram

Ellipse CZ s.r.o.

Horní Jasenka 162
755 01 Vsetín

poptavka@ellipse.cz
+420 571 424 669

Zobrazit na mapě