EMOS GP Power běžecký set

EMOS GP Power běžecký set
F50
F50
F50
F50
F50
F50

Jednoduchý, účelový design pro oficiálního generálního partnera série nočních běhů v České Republice – firmu EMOS. V běžeckých závodech určených pro širokou veřejnost i zaměstnance, se firma EMOS rozhodla odlišit své zaměstnance právě setem trička na míru v limetkově zelené barvě v kombinaci s černými běžeckými kalhotami. Při tvorbě obou modelů jsme vycházeli z námi materiálů ověřených funkčních materiálů určených speciálně pro běh a jiné sportovní aktivity.

Funkční detail
Svislá síťovinová kapsička zapracovaná mezi švy v oblasti boků umožní schovat si nezbytné drobnosti.
Funkční detail
Kapsa
Malá praktická kapsička, umístěná na zadním díle v oblasti beder, do které si běžec může schovat klíče nebo třeba pár mincí či jiné drobnosti.
Kapsa
Aplikace
Reflexní transferový tisk na tričku zajišťuje vyšší bezpečnost během provozování sportovních aktivit.
Aplikace
Funkční tričko
Svršek vyroben z příjmného funkčního materiál, který je prodyšný a pružný. Pružný je také černý transfer nesoucí jméno závodu.
Funkční tričko
Švy
Flatlockový plochý šev u funkčního oblečení zajišťuje maximální komfort při jeho nošení během sportoních aktivit. Látka je stehem spojena tak, aby švy byly ploché.
Švy
Běžecké kalhoty
Funkční kalhoty se speciálním elastickým transférem na nohavici a dalšími detaily, které ocení profesionál i začátečník.
Běžecké kalhoty

Máte zájem
o podobné řešení?

Kontaktujte nás!

Další reference

Sociální sítě Instagram

Ellipse CZ s.r.o.

Horní Jasenka 162
755 01 Vsetín

poptavka@ellipse.cz
+420 571 424 669

Zobrazit na mapě